Button Naszej Strony :

Aktualności

3 punkty zostają w Jagielle!!!

• autor: kulpikzorza, 2016-04-24 18:06

W dzisiejszym spotkaniu nasza drużyna pokonała zespół Błyskawicy Rozbórz 3:1 (1:1).

Od pierwszych minut spotkania inicjatywę w dzisiejszym meczu przejęła nasza drużyna,która jak najszybciej chciała zaskoczyć golkipera drużyny przyjezdnych ,konstruując składne akcje lecz brakowało za każdym razem odrobiny szczęścia.Jednak to goście wyszli na prowadzenie po strzale "z niczego" ,piłka odbija się od poprzeczki i wpada do siatki i mamy wynik 0:1.
Od tego momentu nasza drużyna zaczęła jeszcze bardziej atakować rywala czego efektem była wyrównująca bramka Tomasza Pietrusia ,któremu asystował znakomicie dziś dysponowany Piotr Lasek.
Do końca pierwszej połowy utrzymał się remis 1:1.

Po przerwie od pierwszych minut Zorza zaczęła napierać na bramkę Błyskawicy co skutkuje bardzo szybko.Pięknym strzałem z powietrza popisał się "Lewy" który pakuje piłkę do siatki i wyprowadza nasz zespół na prowadzenie.Bramkarz mógł tylko spokojnie odprowadzić piłkę wzrokiem do siatki.
10 minut później po pięknej akcji Pietrusia ,który znakomitym okiem dojrzał w polu karnym "Lewego" podaje mu piłkę na 5 metr , a ten z zimną krwią przyjmuje piłkę i pakuje ją do bramki po raz drugi w tym spotkaniu dając naszej drużynie spokój do końca spotkania.
Warto podkreślić także znakomitą pracę w obronie naszych zawodników,którzy krzyżowali plany napastnikom z Rozborza.

Dzięki wygranej w tym ważnym meczu możemy trochę odetchnąć lecz dalej trzeba walczyć , ponieważ sytuacja w Tabeli nadal jest napięta.

Zorza Jagiełła - Błyskawica Rozbórz 3:1